Loading…

Skup Aut Warszawa - Kupujemy zepsute samochody

Kupimy każdy samochód w Warszawie - Auto Skup Warszawa - Najlepsze ceny
Kontakt

OLX: Nie jestem HANDLARZEM ??? (Skup AUT), oferty prywatne ???

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

[trustindex no-registration=google]Ogłoszenia z OLX, a ostatnio sprzedajemy.pl bo tam pewnie mniejsze opłaty za wystawienie. Właściwie komentarz jest niepotrzebny. Dla tzw. amatorów zainteresowanych zakupami, z którymi wiąże się wycieczka kilkaset kilometrów, informuję że czasami warto sobie sprawdzić nr tel sprzedawcy w wyszukiwarce google. Można się dowiedzieć ciekawych rzeczy, a przedmiot sprzedaży może się okazać, nie taki idealny.

Youtube Auto Skup w Warszawie, Zadzwoń – skup aut powypadkowych i używanych Warszawa tel. 570 933 114, wypełnij formularz lub napisz SMS do naszego mobilnego mechanika i przekażemy tobie powyższe informacje jakie auta skupujemy w Warszawie. My skontaktujemy się z Państwem i umówimy się na oględziny w dogodnym miejscu w województwie mazowieckim.

Najlepszy skup samochodów osobowych, hybrydowych i elektrycznych – serwis kupna i sprzedaży aut Warszawa w stolicy! Nasz Warszawski skup samochodów używanych wyceni twoje auto błyskawicznie – płacimy zawsze gotówką! Skupujemy samochody używane. Pojawimy się osobiście i zapłacimy gotówką. Interesują nas pojazdy, które nie mają więcej niż 10 lat. Zapewniamy dokładne wyceny, usługi, które są szybkie i wolne od ryzyka, a ilość formalności ograniczamy do minimum.

Skup Auta Warszawa – Sprzedaj nam swoje Auto

Zakup Samochodu na Youtube w Warszawie, Zapraszamy do kontaktu – skup samochodów powypadkowych i używanych w Warszawie, tel. 570 933 114 – wypełnij formularz lub wyślij sms do naszego mobilnego mechanika, a my przekażemy Ci powyższe informacje o pojazdach, które kupujemy w Warszawie. Skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia oględzin w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu na terenie województwa mazowieckiego.

Najlepsze oferty na samochody osobowe, hybrydy i pojazdy elektryczne można znaleźć w stołecznym biurze kupna-sprzedaży samochodów. Twój pojazd zostanie niezwłocznie wyceniony przez nasz serwis skupu używanych samochodów w Warszawie, a my zawsze płacimy gotówką.

Kupimy Każde Auto Warszawa

Kupimy każde auto niezależnie od: marki,; modelu,; roku produkcji,; przebiegu,; typu nadwozia,; ważnego OC czy przeglądu. Skupujemy auta w każdym stanie. Kupimy każde auto w województwie mazowieckim. Rzetelność i uczciwość to podstawa w naszej pracy. Kupię każde auto – nasz skup aut Warszawa, prowadzi jeden z największych punktów skupu samochodów. Oferujemy korzystny skup aut za gotówkę.

Skup Aut 24/7 Odkupimy Każde Auto Od Ręki

Skup Aut 24/7, Skupujemy Wszystkie Samochody w Każdym Możliwym Stanie, u Nas Sprzedasz Każde Auto Dziś od Ręki za Gotówkę.Chcesz Szybko Sprawnie Sprzedać

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

[trustindex no-registration=google]

20 thoughts on “OLX: Nie jestem HANDLARZEM ??? (Skup AUT), oferty prywatne ???

  1. Kurwa walka z wiatrakami oplacalem pcc3 w skarbowce pytalem informowalem ich o tym a on kurwa mowi co ja moge jak tego pana nigdzie nie ma bo nie ma firmy. A kurwa zobacz jak ty sie pomylisz i ci dojebia.

  2. Tez handluje legalnie i wiesz jak jest podatki itp.a kurwa chlopaczki sprzedaja na lewo i sie ssmieja ze mnie pewnie.
    A tepaki z US i rzadu nic nie zrobia z autami ktore stoja przy drogach sprowadzane przez 4 miesiace a na logike w miesiac trzeba zarejstrowac jesli ktos ma dzialalnosc.

  3. Ktoś kto jest prawdziwym handlarzem nie boi się tego i gra w otwarte karty handluje autami dość długo i nie cierpię jak kto urywa to ze nie handluje a handluje to żadne biznes po co coś takie prowadzic skoro to ukrywam totalny bezsens tak robia pisza i mówią ludzie którzy sie po prostu do tego nie nadają także nie Pozdrawiam was wszystkich podrabianych handlarzy 😉

  4. Nie wiem czym tu się podniecać, ja nie handluje autami ale jakbym sprzedawał swoje, to też wiem jak "podrobić" samochód do sprzedaży, a na dodatek jak jedziesz do blacharza czy mechanika to też można sobie zażyczyć taniej, tak żeby na trochę było dobre. Akurat na czas sprzedaży auta.

  5. Handluję autami od 15 lat i nigdy nie zatajałem faktu iż pracuję w tym zawodzie. A może ten Pan się po prostu wstydzi swego fachu 🙂 Pozdrawiam wszystkich oglądających 🙂

  6. ja też czasami kupię auto uszkodzone i je dalej sprzedaje ale wszystkie części wymienione dorzucam do auta jadę z potencjalnym kupującym na stację diagnostyczną mechanika blacharza czy lakiernika tylko są to auta do 5000 tysięcy przeważnie 15-20 lat więc za tą cenę nie będzie to salon raz zadzwonił Pan po ponad roku z pytaniem czy bym mu jeszcze nie ubezpieczył auta na kolejny rok. Ż drugiej strony kupujący chce za cenę 2000 do 5000 tysięcy kupić auto twz. igłę z przebiegiem do 100 tyś. ale takie auta to są o niebo droższe. Nigdy nikomu nie wcisnołem trefnego auta. Zawsze sprzedaje samochód taki którym sam się nie boję jeździć.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!