Loading…

Skup Aut Warszawa - Kupujemy zepsute samochody

Kupimy każdy samochód w Warszawie - Auto Skup Warszawa - Najlepsze ceny
Kontakt

SKUP AUT cz. 1: Kulisy pracy laweciarza

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

[trustindex no-registration=google]W 2015 roku skasowano oficjalnie 450 tys. aut. Drugie tyle trafia do szarej strefy. – A trafi jeszcze więcej. Teraz, gdy rząd podniesie ceny paliw, wielu osobom z terenów wiejskich nie będzie się opłacało odholowywać auta do autoryzowanej stacji. Samochód trafi do najbliższego, pokątnego warsztatu. Jego właściciel pozyska cenne elementy, czyli metal, a resztę spali. Tak zatruwa się środowisko. Mówi się tylko o oleju wylewanym do ziemi, a tymczasem nie mniej groźne jest zatruwanie powietrza – podkreśla Małyszko.

realizacja: Stefan Ronisz, Włodzimierz Szczepański
naTemat.pl 2017

Youtube Auto Skup w Warszawie, Zadzwoń – skup aut powypadkowych i używanych Warszawa tel. 570 933 114, wypełnij formularz lub napisz SMS do naszego mobilnego mechanika i przekażemy tobie powyższe informacje jakie auta skupujemy w Warszawie. My skontaktujemy się z Państwem i umówimy się na oględziny w dogodnym miejscu w województwie mazowieckim.

Najlepszy skup samochodów osobowych, hybrydowych i elektrycznych – serwis kupna i sprzedaży aut Warszawa w stolicy! Nasz Warszawski skup samochodów używanych wyceni twoje auto błyskawicznie – płacimy zawsze gotówką! Skupujemy samochody używane. Pojawimy się osobiście i zapłacimy gotówką. Interesują nas pojazdy, które nie mają więcej niż 10 lat. Zapewniamy dokładne wyceny, usługi, które są szybkie i wolne od ryzyka, a ilość formalności ograniczamy do minimum.

Zakup Samochodu na Youtube w Warszawie, Zapraszamy do kontaktu – skup samochodów powypadkowych i używanych w Warszawie, tel. 570 933 114 – wypełnij formularz lub wyślij sms do naszego mobilnego mechanika, a my przekażemy Ci powyższe informacje o pojazdach, które kupujemy w Warszawie. Skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia oględzin w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu na terenie województwa mazowieckiego.

Najlepsze oferty na samochody osobowe, hybrydy i pojazdy elektryczne można znaleźć w stołecznym biurze kupna-sprzedaży samochodów. Twój pojazd zostanie niezwłocznie wyceniony przez nasz serwis skupu używanych samochodów w Warszawie, a my zawsze płacimy gotówką.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

[trustindex no-registration=google]

28 thoughts on “SKUP AUT cz. 1: Kulisy pracy laweciarza

  1. Szanuję ich pracę ale z tymi ulotkami to przesadzają codziennie obligatoryjnie każdy samochód kilkunastoletni bez względu na stan techniczny otrzymuje kolejno ulotkę , generując niepotrzebne śmieci .

  2. Trzeba było normalnie wystawić na olx za np tysiąc złotych i jakiś Janusz do objazdòw na fuszki by kupił A nie karmić te hieny co skupują auta po 100zł gdzie sam kat warty 500zł

  3. Jak czytam komentarze pod takiego filmami to zawsze znajdzie się co najmniej kilka w którym ktoś że to auto mógł jeszcze sprzedać, że jakaś tam pojedyncza część jest warta więcej niż on wziął itd. wszystkie tego wypowiedzi to przejawy polskiego cebulactwa. Po pierwsze zanim by na to aut znalazł kupca mogło by minąć nawet parę miesięcy, a w tym czasie musiałby opłacać składki OC, więc w ogólnym rozrachunku pewnie zarobił by na nim tyle samo albo i stracił. Jak mniemam również z miejscem na zaparkowanie tego mogłyby być problemy. A dodatkowo problemem byłyby wszystkie oferty od januszków biznesu, którzy by grumasili że autu się przegląd kończy albo ubezpieczenie, że hamulce są słabe, łyse opony, silnik słabo ciągnie, duży przebieg albo nawet że jest mało paliwa w baku. A tak, facet pozbył się problemu jednym telefonem i nie musi się niczym martwić, nie musi wysłuchiwać jakiś głupich argumentów na to że to auto nie jest warte 1000 złotych, nie musi się z nikim umawiać na oględziny, na co często nie ma się czasu. Ja gdybym był na jego miejscu pewnie postąpił bym tak samo

  4. Ludzie sa przywiazani do aut bo latami sciułają? Czy on poważny. Nie po to kupujemy samochod by co dwa lata oddawać go na zlom za 300zl. Zresztą to są pośrednicy żerujący na niewiedzy. Jak osobiście zawieziemy samochód na zlom to dostaniemy duzo wiecej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!